Araba Oyunu ile dilediğin kadar Yarış. En Güzel ve En Yeni Araba Oyunları Oyna
Kral Oyun
Kral Oyun

Kral Oyun Nasıl Oynanır?

 

Kralın Oyun Çiftliği, Bence bunu yaşamanız gerekiyor. Biliyoruz ki normal yaşantılarımız da bu gibi işleri alk yapar ve meyvesini de saraydakiler yer. Ancak burada kendi mücadelemizi vermemiz gerekiyor. Çoğumuz gün içerisinde yoğun hayatımızdan dolayı belirli psikolojik sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu konuda tecrübe edinmek adına kendi işimizi kendimiz yapıyoruz. Burada bir çiftlik var ve artık düşünün ki kendi yaşantımız ve kazandığımızla geçimimizi biz sağlıyoruz. Şimdi bu konuda neler yapabiliriz buna hep birlikte göz atalım.

 

Kral Oyun ile çiftliğimi Nasıl Kurabilirim

 

Çiftlik kurmak için belirli şartların oluşması gerekiyor. Burada mobil olarak geliştirilmiş ve çok ideal bir yapıya sahip arazi üzerinde çalışmalara başlayabiliriz. Bu konuda başlamanız için ilk olarak size bir traktör verilir ve bu traktörün yön tuşlarını kullanarak sürdürebilirsiniz. Yapacağınız yapıt ve arazi ekimi sonrası topladığınız puanlar ile diğer bölümlere geçiş yapabiliyorsunuz.

 

Kral Oyun konusun da tecrübe sahibi olan kişiler bu konuda görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirler. Biliyorsunuz ki her oyunu paylaştıkdan sonra da takip ederek güncel kalması için tüm ekibimizle elimizden geleni yapıyoruz.

vozol buhar iluma