Araba Oyunu ile dilediğin kadar Yarış. En Güzel ve En Yeni Araba Oyunları Oyna

Otobüs Sürme

games
  • Beğeni : 1
  • Hit : 32526
  • Otobüs Oyunları
0 / 5

Otobüs Sürme Nasıl Oynanır?

 

Otobüs sürme, ugün uzun yola gitmemiz gerekiyor. bazı insanların seyehat planlaması sonucu belirli görevler alıyoruz ve bunları en ideal biçimde tamamlıyoruz. Tabi ki bu işin de diğerlerinde olduğu gibi bir takım zorlukları var. Şimdi Sizlere bu zorlukları uzun uzun anlatmak istemiyorum çünkü Otobüs Sürme Oyunu içerisinde sürprizler bulunuyor.

 

Görev almadan önce bakımını yapmanız gereken aracınızın tüm kontrollerini yaptıkdan sonra yakıt almanız gerekiyor. Almış olduğunuz göreve göre yakıt süresini hesaplıyoruz ve yolda kalmayacak şekilde kontrolü ele alıyoruz. Önemli not olarak belirtmek istediğim bir kaç önerim var. Yol boyunca ilerlediğiniz dönemlerde çok dikkatli olmanız gerekiyor.

 

Bir anda iklim değişebilir ya da gece moduna geçebilirsiniz. bu süre içerisinde dağlık ve engebeli bir çok yol ile karşılaşacaksınız. Şimdi hiç zaman kaybetmeden oyuna dönmeye nedersiniz. sadece yön tuşlarını kullanarak ister web isterseniz de mobil olarak devam edebilirsiniz. Bunun bir de İçten Sürmeli Oyununu deneyebilirsiniz.

vozol buhar iluma